piątek,

Piątek, III Tydzień Wielkanocny

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

do przekazania wiernym w niedzielę 14 kwietnia 2024 r.

1. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i relacje we wspólnocie Kościoła na nowy cykl spotkań ALPHA, który rozpocznie się we wtorek 16 kwietnia o godz. 19.00 w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi (ul. Broniewskiego 1a). (Alpha to cykl spotkań prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia.)

do przekazania w parafiach łódzkich

2. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w intencji naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z łódzkiej archikatedry 11 maja 2024 r. (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. o godz. 13.00 w sanktuarium OO. Franciszkanów. Eucharystii będzie przewodniczył kard. Grzegorz Ryś, który w tym roku będzie również towarzyszył pątnikom w drodze.

3. Siostry Antonianki zapraszają na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym w niedzielę 21 kwietnia o godz. 9.30 do domu przy ul. Janosika 141w Łodzi. Spotkanie poprowadzi:
ks. Marcin Pietrzyk, położna Anna Krawczyk oraz Siostry. Prosimy o kierowanie zgłoszeń pod adres:
lub na nr tel. 881 675 250.